FİLLİ BOYA AMPHİSİLAN GRENLİ BOYA 25 KG

Fiyat : ₺335,00(KDV Dahil)
₺335,00 'den başlayan taksitlerle

AmphiSilan Yeni Grenli ÜRÜN TANIMI

Silikon emülsiyon esaslı, rulo veya püskürtme ile uygulanan, desen verilebilen, yapı son kat grenli dış cephe kaplamasıdır.

ÖZELLİKLERİ AmphiSilan Grenli, yüksek nefes alma yeteneğine sahiptir. Silikon yapısındaki gözenekler sayesinde duvardaki nemin engellenmeden dışarı atılmasını sağladığı için dökülme yapmaz. Yağmura karşı dayanıklı, su itici özelliğe sahip oluşu nedeniyle duvarlarınız sürekli kuru kalır. Böylece yüzey kirliliği, yosun ve küflenme oluşmasına sebep olan etkenler en aza inmiş olur. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Değişik rulolar kullanılması durumunda farklı desenler elde edilebilir. UYGULANACAK YÜZEYLER Sıva, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı yüzeylere uygulanabilir.

UYGULAMA Yüzeyin sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olduğu kontrol edilmelidir. Yüzey düzeltme ve tamiratları gerekli olduğu durumlarda Filli Boya Stako veya Dış Cephe Macunu ürün etiket bilgilerine uygun olarak kullanılmalıdır. AmphiSilan Grenli yüzeye her türlü rulo ile (mercan rulo ile desen verilmesi önerilir) veya püskürtme ile uygulanabilir. Püskürtme yapıldıktan sonra mercan rulo ile desen verilebilir.25°C üzerinde uygulama yapma zorunluluğu olan durumlarda saat 11.00-16.00 arası uygulama yapılması önerilmemektedir. Gölge olan cephelerde uygulama yapılması tavsiye edilir. Standart desen tutturmak ve malzemenin ani su kaybının önlenmesi için gerekli şartlar sağlanmalıdır. Uygulama esnasında yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Yeni sıvalı yüzeylerde 4 hafta beklenmelidir. Çimento esaslı ürünlerin priz sürelerine uyulmalıdır. Boya uygulama ve kuruma süreleri içerisinde yüzey yağıştan ve dondan korunmalı, bol esintili ve direkt güneş ışığı altında uygulama yapılmamalıdır. Uygulama sonrasında kullanılan gereçler su ile temizlenmelidir. Not: Tuz kusması olan veya tuz kusması riskinin bulunduğu yüzeylerde sorunun çözülmesi için boya astarı öncesinde 1 ölçek Disboxan 451 + 1 ölçek su karışımının fırça ile yüzeye uygulanması tavsiye edilir. Havasız (Airless) Püskürtmede Basınç : 200bar Meme Açısı : 50°C Meme Ölçüsü (inch) : 0,047” İnceltme : Kullanıma hazır. Kesinlikle inceltilmemelidir. İNCELTME Kullanıma hazırdır. Kesinlikle inceltilmemelidir. KURUMA SÜRESİ (20ºC, %65 HR’de) Dokunma kuruması : 30-45 dakika Son kuruma : 24 saat.

SARFİYAT Uygulama yapılacak yüzeyin cinsi, emiciliği, yapısı ve arzu edilen desene göre 1 Kg ile 0,8-1,3 m² arasında alan kaplanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

Fırsat Ürünleri
CADENCE
Çerez Kullanımı