ISONEM HYBRID ZEMİN KAPLAMASI 23 KG
ISONEM HYBRID ZEMİN KAPLAMASI 23 KG

İSONEM HYBRİD ZEMİN KAPLAMASI 23 KG

ÜRÜN SADECE İZOLASYON FIRÇASI İLE UYGULANIR !!!!

RULO İLE UYGULAMAYINIZ !!!
 
Yeni Nesil Yalıtım ve Zemin Kaplaması 
ISONEM HYBRID
 en son teknolojide geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve zemin kaplamasıdır. Özelliklerinden dolayı birçok yalıtım ve zeminkaplamasının yerine tek başına kullanılır. Renkli oluşu, işçiliğin kolay ve pratik oluşu, kuru ve hafif nemli yüzeylerde uygulanabilmesi,UV ve güneşten, insan ve araç trafiğinden etkilenmemesi; En önemlisi ise çabuk ve hızlı kurumasından dolayı son derece kullanımaelverişli bir üründür. Bu ürünün geliştirilmesinde birçok markanın yalıtım ve zemin kaplama ürünleri incelenmiş ve bu ürünlerin uygulamalarındayaşanan sorunlar, güçlükler ve eksiklikler uzmanlarımızca gözlemlenerek yaşanan sorunları ve eksiklikleri ortadan kaldıracak ve birçok ürününyerini tek başına dolduracak yeni nesil ISONEM HYBRID üretilmiştir. 
KULLANIM ALANLARI:•Teras ve çatı yalıtımında, •Temel ve Perde yalıtımında, •Su deposu, yüzme havuzu, süs havuzlarında, •Islak hacim, banyo ve balkonlarda,•Yürüme yollarında, park ve bahçe zeminlerinde, •Otopark zeminlerinde, asfalt yollarda, •Fabrika ve depo zeminlerinde, •Gölet ve sarnıçlarda,•Eski veya sorunlu yalıtımların üzerlerinde (membran, shingle, zift, asfalt vb)ÖZELLİKLERİ / AVANTAJLARI:• Ayrıca koruyucu şap ve beton gerektirmez• Çabuk kurur (1 saat)• Kopmaz, çatlamaz, kabarıp yüzeyden kalkmaz. 
UYGULAMA ŞEKLİ:YÜZEY HAZIRLIĞI: Uygulama yapılmadan önce yüzeyler, yağ, toz, kir vb. yabancı nesnelerden temizlenmelidir. Yüzeyde varsa tamir edilecek yerlerISONEM MS MORTAR ile tamir edilmelidir. Yalıtım yapılacak yüzeylerin temizlenmesi için önceden su ile yıkanmalı ve kuruması beklenmelidir.Kuruduktan sonra ISONEM HYBRID uygulanmalıdır. Tozuma olan yüzeylerde ise astar olarak ISONEM UNIVERSAL ASTARaderans arttırıcı ile önceden yüzey astarlanmalı ve astar kurumadan hemen ISONEM HYBIRD uygulaması yapılmalıdır. 
UYGULAMA: ISONEM HYBRID iki bileşenden oluşmaktadır. Birinci bileşen renkli koyu kıvamda akrilik polymerden oluşan sıvı Hybrid, ikincikısım ise yine toz polymer ve hidrolik çimento ve sertleştiriciden oluşan toz Hybrid’dir. Plastik kovanın üst bölmesindeki sıvı komponent (BKomponent) ayrı bir kaba alınır ve üzerine 1,5 litre su ilave edilerek 2 dakika karıştırılır. Daha sonra hazırlanan bu sıvı karışıma toz komponent(A Komponent) yavaş yavaş dökülerek 400 devir karıştırıcı matkap ile içinde topak kalmayacak şekilde karıştırılır ve kullanıma hazır hale getirilir.Karışım hazırlandıktan sonra 2 dakika dinlendirilir. Hazır olan bu karışım uzun tüylü fırça ile önceden hazırlanmış yüzeye tek yönde sürülür.Genellikle iki kat uygulama önerilir. İkinci kat uygulama; ilk kat uygulamanın tersi yönünde sürülmelidir. Uygulama esnasında ve sonrasındayağmur, su ve mekanik yük ve darbelerden 24 saat korunmalıdır.SARFİYATI: 1 kg/m² tek kat uygulama İki kat uygulamada 2 kg/m² dir. 
AMBALAJ: Çift bileşenli PE kova takım halinde 6,5 kg sıvı bileşen (üst bölme) ve 16,5 kg toz bileşen (alt bölme) 
.DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 12 ay.  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı